Skåneserien 4 2019-11-10 Staffanstorp
Resultat
Tävlande
Medaljer
Statistik
Viktklasser
F10-1
(PDF)
F10-2
(PDF)
F10-3
(PDF)
F10-4
(PDF)
F10-5
(PDF)
P10-1
(PDF)
P10-10
(PDF)
P10-11
(PDF)
P10-12
(PDF)
P10-13
(PDF)
P10-14
(PDF)
P10-2
(PDF)
P10-3
(PDF)
P10-4
(PDF)
P10-5
(PDF)
P10-6
(PDF)
P10-7
(PDF)
P10-8
(PDF)
P10-9
(PDF)
F13-1
(PDF)
F13-2
(PDF)
F13-3
(PDF)
F13-4
(PDF)
F13-5
(PDF)
F13-10
(PDF)
P13-1
(PDF)
P13-2
(PDF)
P13-3
(PDF)
P13-4
(PDF)
P13-5
(PDF)
P13-6
(PDF)
P13-7
(PDF)
F17-1
(PDF)
P17-1
(PDF)
D-1
(PDF)
H-1
(PDF)
Tävlande
Namn
Klubb
Viktklass
Plats
Ayaz ABDALLA
GAK Enighet
P10-14
1.
Ellin ABDALLA
GAK Enighet
F10-4
2.
Isabella AHLQUIST
Staffanstorps JK
F10-4
1.
Edvin AJNESTÅL
Lugi JK
P10-5
4.
Obay ALBALOCH
Kallinge Judoclub
P13-6
1.
Strand ALBIN
GAK Enighet
P10-4
4.
Elias ALMERTZ
Höganäs Budo
P10-5
2.
Anastasio AMZIC
Helsingborgs JK
H-1
3.
Hugo ANDERSSON
Staffanstorps JK
P10-1
3.
Levi ANDERSSON
Staffanstorps JK
P10-8
2.
Teodor ANDERSSON
Österlen Budoklubb
P13-2
1.
Li AULIN
GAK Enighet
F13-5
3.
Li AULIN
GAK Enighet
F13-10
4.
Athour AZHDARIAN
Höganäs Budo
P13-4
1.
Juni BAGGE
Staffanstorps JK
F10-3
3.
Hanna BAHTANOVIC
GAK Enighet
F10-5
3.
Charlie BERGGREN
Höganäs Budo
P10-1
2.
Amos BJÖRKLUND
Kristianstad JK
P13-4
-
Anton BJÖRNSON
Höganäs Budo
P10-11
3.
Damian BOGDANOVIC
Trelleborg Judo
P10-9
2.
Edvin BOGDANOVIC
Trelleborg Judo
P13-6
3.
Isak BONNEVIER
Staffanstorps JK
P10-6
2.
Selma BOOK
Lugi JK
F13-5
2.
Selma BOOK
Lugi JK
F13-10
3.
Liv BORANSKA JOMARON
Ljungbyheds jk
P13-5
3.
Filip CARLSSON
Södra Sandby JK
P13-4
3.
Kelly DAHLVID
Höganäs Budo
F10-4
3.
Neo DAHLVID
Höganäs Budo
P10-6
1.
Edvin DIDIC
Höganäs Budo
P10-14
3.
Tilde EDEFELL TENGGREN
Staffanstorps JK
F13-4
2.
Adam EL MOKRI
GAK Enighet
P10-8
3.
Ervinas FEDOROVICIUS
Takedown JK Malmö
P10-2
1.
Vincent FINNMAN
Staffanstorps JK
P10-1
4.
Gustav FRIDLUND
Staffanstorps JK
P10-2
3.
Molly FRIDLUND
Staffanstorps JK
F13-3
3.
Benjamin GAJDA
Trelleborg Judo
P10-13
1.
Matilda GLANS
Staffanstorps JK
F10-5
2.
Aron GRAJQEVCI
Staffanstorps JK
P10-8
4.
Simon GUSTAFSON
Lugi JK
P13-3
2.
Theo HANSSON
Eslövs Budoklubb
P13-7
2.
Vincent HANSSON
Eslövs Budoklubb
P10-13
2.
Nikki HILTONSSON
Staffanstorps JK
F10-3
1.
Ludvig JACOBSSON
Wemmenhögs Budoförening
P10-11
2.
Oliver JAKOBSSON
Carlshamn Judo
P13-4
2.
Emelie KARLSDOTTER
Kristianstad JK
F13-1
2.
Ida KARLSSON
Kallinge Judoclub
F13-1
3.
Linus KLINGBERG
Staffanstorps JK
P13-2
2.
Mathias KNEZEVIC
Trelleborg Judo
P13-1
4.
Chanaporn KONGKHAN
Ljungbyheds JK
F17-1
1.
Chanaporn KONGKHAN
Ljungbyheds JK
F13-10
2.
Hana KOS
Takedown JK Malmö
F13-3
1.
Roko KOS
Takedown JK Malmö
P10-7
3.
Alfred LEJONQVIST
Kristianstad JK
P13-5
1.
Elliot LEO
Olofströms JK
P17-1
1.
Ebbe LIBECK
Södra Sandby JK
P10-12
2.
Maja LIND-NILSSON
Helsingborgs JK
D-1
1.
Vilgot LOSELL RUTBERG
Staffanstorps JK
P10-8
1.
Leija LUNDQUIST
Staffanstorps JK
F10-2
4.
Charlie LUNDQVIST
Staffanstorps JK
P10-3
2.
Vilma LÖÖW
Höganäs Budo
F10-1
3.
Shawn MADSEN
Takedown JK Malmö
P10-14
2.
Junie MATTSSON
Trollhättans JK
F10-2
1.
Nemi METCALF
Staffanstorps JK
F10-1
4.
Aivaras MIKONIS
Kallinge Judoclub
P10-7
1.
Wilson MILIANO AMADOR
Takedown JK Malmö
P13-7
1.
Hanna MULLIN OLESEN
Österlen Budoklubb
F17-1
2.
Erik MÅRTENSSON
Staffanstorps JK
P10-9
1.
Axel NETTERSAND
Helsingborgs JK
P10-4
2.
Fionn NILSSON
Ljungbyheds JK
P10-6
-
Jennifer NILSSON
Trelleborg Judo
D-1
2.
Teo NILSSON
GF Idrott JK
P17-1
2.
Alexander NORDSTRÖM
Helsingborgs JK
P10-10
4.
Beatrix NYMAN
Lugi JK
F13-3
2.
Olivia PALMQVIST
Trelleborg Judo
F13-2
1.
Ville PALMQVIST
Trelleborg Judo
P10-4
3.
Magda PAULSSON
Staffanstorps JK
F10-2
2.
Freja PERSSON
Kristianstad JK
F13-1
1.
Moa PRIM
GF Idrott JK
F13-4
1.
Sally QAZAZ
GAK Enighet
F10-3
4.
Luis QUINTINO
GAK Enighet
H-1
2.
Ivan RADONJIC
Lugi judo
P13-3
1.
Nikola RADONJIC
Lugi judo
P10-3
1.
Leia RAUSEK NIELSEN
Staffanstorps JK
F13-2
3.
Vincent REXLIND
Höganäs Budo
P10-12
3.
Oscar ROSENGREN
Vellinge budo
P17-1
3.
Alice ROSENSVÄRD
Staffanstorps JK
F10-1
1.
Peter ROSENSVÄRD
Staffanstorps JK
H-1
1.
Per alban SCHLANDT
Lugi JK
P13-5
2.
Bella SCHOUG
Lugi JK
F10-1
2.
Rasmus SCHOUG
Lugi JK
P13-1
2.
Mati SEEDRE
Lugi JK
P13-1
3.
Elof SIMONSON HALS
GAK Enighet
P10-9
4.
John SIMONSSON
Trelleborg Judo
P10-5
3.
Malou SJÖSTRAND
Staffanstorps JK
F13-2
2.
Noel SPOGARDH
Carlshamn Judo
P10-10
2.
Morris STARK
Lugi JK
P10-10
1.
Wilson STENSTRÖM
Helsingborgs JK
P10-11
4.
Vidar STRÖMBERG
Staffanstorps JK
P10-12
1.
Wilmer SVALAMO
Staffanstorps JK
P10-9
3.
Harry SVENSSON
Södra Sandby JK
P10-11
1.
Liam SVENSSON
Höganäs Budo
P10-4
1.
Love SVENSSON
Höganäs Budo
P10-10
3.
Agnes SÖFTING
Ljungbyheds JK
F13-5
1.
Agnes SÖFTING
Ljungbyheds JK
F13-10
1.
Pippi TERMATEN
Helsingborgs JK
F10-3
2.
Charlie TERRA FROBERG
Takedown JK Malmö
P10-3
3.
Emil THODENIUS
Staffanstorps JK
P10-2
2.
William TILLY OLSSON
Wemmenhögs Budoförening
P13-2
4.
Amelia TORSSON ABDULLAHI HASSAN
Södra Sandby JK
F10-4
4.
David UDOVCIC SILVERBOK
Staffanstorps JK
P10-7
2.
Kai URBAN
Lugi JK
P13-1
1.
Maia URBAN
Lugi JK
F13-4
3.
Alexander UROSEVIC
Staffanstorps JK
P10-5
1.
Nestoras VETRENKA
Trelleborg Judo
P13-3
3.
Darija VETRENKAITE
Trelleborg Judo
F10-2
3.
Ema VRKLJAN
Staffanstorps JK
F10-5
1.
Lukas WASSERMAN
Staffanstorps JK
H-1
4.
Finn WIKDAHL
Höganäs Budo
P10-13
3.
Mustafa ZAHER
Staffanstorps JK
P10-3
4.
Mouaid ZANAB
Kallinge Judoclub
P13-6
2.
James ÅKERMAN
Lugi JK
P10-6
3.